Prezentace portfólia služeb XagencyE-shopReference našich zákazníkůFotogalerieKontaktní údaje


Internet jako médium budoucnosti

Internet
Webové stránky jsou v současné době nedílnou součástí každé firemní komunikace, neboť oblíbenost internetu roste rok od roku. Podle Českého statistického úřadu bylo v roce 2008 připojeno k internetu 1,8 miliónu uživatelů (42 % domácností) a většina podnikatelských subjektů.

Přípojení k internetu není však dostatečně pádným argumentem k vytvoření a důkladné správě svých webových stránek. Důležitý údaj pro nás je ten, že 42 % uživatelů používá internet k vyhledávání informací o zboží a službách a 21 % uživatelů přes internet nakupuje. Tento údaj jasně vypovídá o tom, že internet již dnes hraje důležitou roli v kupním rozhodování zákazníka.

Reklamní agentura X-agency vám zajistí kompletní vytvoření a správu vašich webových stránek v souladu s vaší firemní identitou. Hlavním úkolem vašich webových stránek je správné zacílení na vaše zákazníky, tj. musí být pro ně srozumitelný a informačně hodnotný. Kvalitní web spolu s optimalizací pro internetové vyhledávače zajistí pro vaši firmu kvalitní návštěvnost a zvýšení poptávek. Dále zajišťujeme internetový marketing v podobě výroby a umisťování reklamních bannerů a tvorbou PPC kampaní (klikací reklama).

Neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám poradíme a nabídneme optimální řešení.

Zpět do sekce prezentace

 
800 x 600 Aktualizace: 22.03.2011 Copyright: Břetislav Olexa, Reklamní agentura X-agency