REKLAMNÍ PLACHTA KLASICKÁ – BANNER LITÝ FRONTLIT 510 g/m2

U nás je klasická reklamní plachta nejprodávanějším materiálem vůbec. Naše reklamní plachty jsou vždy včetně plnobarvného tisku, kovových ok a to standardně po 50cm a zpevněným obvodem plachty. Tyto plachty se používají na fasádech domů, na různých zábradlích, jsou k použití na různých typech venkovních konstrukcí a mnoho dalšího. Pokud chcete prodloužit životnost reklamní plachty, dbejte na kvalitní uchycení, vypnutí reklamní plachty a při opakované manipulaci vždy reklamní plachtu rolujte.


PERFOROVANÁ DĚROVANÁ / REKLAMNÍ PLACHTA – BANNER MASH 370 g/m2

Reklamní plachta mash banner (perforovaný, děrovaný materiál) používáme při větších rozměrech (propouští cca ze 30% světlo) a to na různé plochy a štíty domů. Je určen do míst s nepříznivými povětrnostními podmínkami, které by mohly klasickou plachtu poškodit (vysoká větrnost).

 


REFLEXNÍ REKLAMNÍ PLACHTA (NOVINKA)

Tento typ materiáliu je novinkou na trhu. Reflexe spočívá v samotném materiálu, na který se tiskne, tzn. není reflexní inkoust. Dá se říct, že banner reflexní působí v noci jako dopravní značení. Samozřejmě i tato plachta je včetně zpevněného obvodů a kovových oček v základní ceně. U tohoto typu plachty jsme omezeni, kdy můžeme tisknout v jednom kuse (bez svaru) jen do 1m šíře a 50m délky. Větší rozměry svařujeme! Svar bohužel u tohoto typu materiálu je znatelný a viditelný. Pro jakékoli informace k reflexní plachtě nás kontaktujte, rádi Vám vše vysvětlíme.


OBOUSTRANNĚ TIŠTĚNÁ PLACHTA – BANNER BLOCKOUT 440g/m2

Banner blockout se používá pro oboustranný tisk reklamních plachet. Obsahuje černou mezivrstvu, která zabraňuje prosvítání grafiky. Materiál je možné použí také do roll up systémů.